Συστηθείτε!

Το μέρος όπου μπορούν οι διαγωνιζόμενοι - και όχι μόνο - να μιλήσουν σχετικά με οτιδήποτε.
Oblivion
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Δευ Ιουν 29, 2009 3:42 pm

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από Oblivion »

Και μια παρατήρηση: τι ασχολείστε και βάζετε φύλο στο προφίλ σας όλοι;;
:lol:
Υπάρχει κανένα κορίτσι εδώ; Αδύνατο!!! :shock:


Σωστά, συγγνώμη! Πραγματικά η συμπεριφορά μου στα φόρουμ είναι ανεπίτρεπτη... είμαι, πολύ απλά, ώρες ώρες ακατάστατος!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Oblivion την Τρί Ιουν 30, 2009 1:24 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
chris
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 28, 2008 9:27 am

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από chris »

Τώρα ξεφέυγουμε λίγο από το τόπικ άλλα δεν νομίζω τα αποτελέσματα της ΕΠΥ να έχουν διαφορά με αυτά που μας είπαν εκεί.
Μετα από 397 δημοσιεύσεις, έβαλα και υπογραφή.
Oblivion
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Δευ Ιουν 29, 2009 3:42 pm

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από Oblivion »

Είναι δυνατόν να έχει γίνει κάποια ένσταση.
Αλλά το θέμα είναι, μήπως μαζί με τα αποτελέσματα μας πουν και την ημερομηνία διεξαγωγής της Βαλκανιάδας.
Ζητώ πολλά;;; :roll:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kernelpanic
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 21, 2008 8:16 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από kernelpanic »

Από Έλληνες διοργανωτές, μάλλον... :P
Καλό μήνα!
chris
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 28, 2008 9:27 am

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από chris »

:lol:, Καλό μήνα!
Βέβαια σκέψου και αυτούς που ξενυχτάνε ελέγχοντας τις λύσεις μας...

Ανοίγω θέμα στα γενικά για τον διαγωνσμό, ας συνεχίσουμε εκεί ;)
Μετα από 397 δημοσιεύσεις, έβαλα και υπογραφή.
Virus•Hacker•Kontos
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:59 pm

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από Virus•Hacker•Kontos »

Λιγο παλιο το TOPIC αλλα εδω κολλαω...!

Χαραλαμπος Απο Λευκαδα 14 (Γ' γυμνασιου)! Δεν ηξερα οτι ειχαμε και 3ο απο Λευκαδα...

Νιωθω πολυ περιφανος τωρα!

Ασχολιες: Καποτε ηταν μονο το PC... > Κακο πραγμα... Το εριξα και αλλου:
Trial ποδηλατα (καταβασεις βουνων) και BmΧακια για κολπα μεσα στην πολη,
Drums,Σκακι,Παραδοσιακοι Χοροι.

Αλλα απο PC: C++ / Web Programming, Hacks μ αρεσουν πολυ τα σχετικα με LAN(Cain) περισσοτερο, Ardmax Keylogger, και hacking EasyCafe...
Σε ενα internet cafe εχω σε εναν λογαριασμο 1666666 ωρες μεσα...

Και απο Games: CoD2 - CoD4 -> CoDJumper

Αυτα για μενα...
DFS Hole:
Spoiler: show
http://virushackerwhizkid.blogspot.com/ ... ze-it.html
DFS = Deep Freeze System
Είμαι σίγουρος ότι το πιστέψατε.
headoff
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Δεκ 21, 2009 8:37 am

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από headoff »

Χρήστος, απο αθήνα.
Hand-Print
raza
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 11, 2010 7:10 pm

Συστηθείτε!

Δημοσίευση από raza »

Κηπουρίδης έγραψε:Α ρε Λουκά , ωραία μιλάς .
Ειλικρινά , ράζα , δεν είχα καμμιά διάθεση να προσβάλω , απλά πάντα μιλάω έτσι , και στο φόρουμ έτσι μιλάω , μην με παρεξηγείς , είμαι λίγο .... αθυρόστομος .
Αλλά δεν κατάλαβα καν ότι ανέβηκαν οι τόνοι ( για να καταλάβεις με τη διάθεση το έλεγα το αναφέρω αυτό ) .
Τέλος πάντων , δεν έχει και πολύ ζουμί το θέμα αυτό μάλλον. Ό,τι είχαμε να πούμε το είπαμε .
Άσχετο , θυμάται κανείς πώς λέγεται εκείνο το παιδί με το μουσάκι που πήγαινε τρίτη Λυκείου ; Αν είναι στο φόρουμ ας πει ποιος χρήστης είναι να πούμε καμμιά μαλακία ..... άντε να μαζευόμαστε ( μην με παρεξηγήσετε και για το << μαλλλακία >> :mrgreen: ) .
Υ.Γ. : Έβαλε απάντηση ο Ράζα , πήρα συγχώρεση , όλα καλά . Παρεπιπτόντως , πώς λέγεσαι ;
Aλέξης :P

Εγώ πριν 1 βδομάδα το έμαθα από έναν καθηγητή μου :P Δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει κάτι τέτοιο. Γαμώ τον χ@%@$% τους μόνο την μαθηματική εταιρία προωθούν
thetrojan01
Δημοσιεύσεις: 712
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 21, 2008 2:45 pm

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από thetrojan01 »

razar έγραψε:Aλέξης :P

Εγώ πριν 1 βδομάδα το έμαθα από έναν καθηγητή μου :P Δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει κάτι τέτοιο. Γαμώ τον χ@%@$% τους μόνο την μαθηματική εταιρία προωθούν
Έχεις απόλυτο δίκιο!

btw, Λουκάς λέγομαι (από Ρόδο είμαι).
svyr cercrv an inevrfnv cbyl tvn an gb iyrcrvf nhgb... cvtrar xnzvn ibygn yrj tj.
pman
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2009 9:49 pm

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από pman »

Μάνος Μανιάτης από τη Μάνη (καταγωγή νομός Λακωνίας)

razar έγραψε:Aλέξης :P

Εγώ πριν 1 βδομάδα το έμαθα από έναν καθηγητή μου :P Δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει κάτι τέτοιο. Γαμώ τον χ@%@$% τους μόνο την μαθηματική εταιρία προωθούν
Συμφωνώ μαζί σου. Εγώ έμαθα για τον διαγωνισμό όταν ήμουν 3η γυμνασίου , εάν ήξερα ότι υπήρχε πιο παλιά τότε μάλλον θα έπαιρνα μέρος όπως ο chris από 1η γυμνασίου.
BasilisP
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 04, 2010 9:09 pm

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από BasilisP »

Πολύ μεγάλο κενό στο τόπικ, και συγνώμη για το μπαμπ, αλλά δεν νομίζω πως έχω συστηθεί.

Βασίλης από Πύργο Ηλείας, 17 (Γ Λυκείου) και σιχτηρίζω που δεν είχα ανακαλύψει νωρίτερα τον ΠΔΠ...

Μουσική: Κιθάρα

Χαίρομαι που σας γνωρίζω όλους! :D
Άβαταρ μέλους
zaxeilasfc
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: Δευ Οκτ 18, 2010 8:15 pm
Τοποθεσία: Macintosh HD

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από zaxeilasfc »

Καλώς ήρθες Βασίλη... Να πω την αλήθεια ούτε εγώ θυμάμαι να έχω συστηθεί. (Μπορεί σε κανα ξέμπαρκο τόπικ).

Ιωάννης απο Βόλο 16+ (17παρα !) (Β λυκείου)

Μουσική: Τύμπανα - Κρουστά κλασσικής μουσικής (Κατι ξυλόφωνα και Μαριμπες (oh yeah!) κτλ..!). Αλλα και Βυζαντινή Μουσική.!
Memas
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2010 4:13 pm
Επικοινωνία:

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από Memas »

Ας συστηθώ και εγώ....Είμαι κουρλοκεφαλονίτης... όλη μέρα βλαστημάω και το βράδυ τραγουδάω(προγραμματίζω)..χαχαχα :lol: Γουστάρω αμέτρητα τον προγραμματισμό... Τι άλλο να πώ, αυτό αρκεί.Άλλα χόμπι :μουσική(παίζω κάπου 7 όργανα), μπασκετάκι, μπέιζμπολ και τώρα τελευταία...έχω ξεσκηστεί στο call 1.... :lol: Και εγώ Β λυκείου πάω.
dimos
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 12, 2011 6:02 pm
Τοποθεσία: Σέρρες

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από dimos »

Μόλις σήμερα έκανα και εγώ εγγραφή στο φόρουμ!Να συστηθώ:
Ονομάζω Δήμος, είμαι 13 ετών και κατοικώ στις Σέρρες.
Η κύρια μου ασχολία είναι οι υπολογιστές και πιο συγκεκριμένα Linux Systems/Servers , ο προγραμματισμός ,τα Linux forums/IRC Channels και γενικώς η προώθηση του ΕΛ/ΛΑΚ - Linux(Ε μην με πάρετε και για LinuxFunBoy :oops: ).Τα υπόλοιπα ενδιαφέροντα μου είναι: Drums,Skateboard και διάβασμα βιβλίων(έντυπων και ηλεκτρονικών) με θεματολογία=> Προγραμματισμό,Αλγόριθμους,Δίκτυα,Αρχιτεκτονική Υπολογιστών.
Έμαθα για τον διαγωνισμό τυχαία κάνοντας μια αναζήτηση στο Google γιατί αν περίμενα από το σχολείο... :|
Φέτος θα είναι η πρώτη φορά που παίρνω μέρος και πιστεύω να αποκομίσω μια ευχάριστη εμπειρία.
thetrojan01
Δημοσιεύσεις: 712
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 21, 2008 2:45 pm

Re: Συστηθείτε!

Δημοσίευση από thetrojan01 »

Καλως ορίσατε!
svyr cercrv an inevrfnv cbyl tvn an gb iyrcrvf nhgb... cvtrar xnzvn ibygn yrj tj.
Απάντηση