Με τι ασχολείστε τον τελευταίο καιρό;

Το μέρος όπου μπορούν οι διαγωνιζόμενοι - και όχι μόνο - να μιλήσουν σχετικά με οτιδήποτε.
thetrojan01
Δημοσιεύσεις: 712
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 21, 2008 2:45 pm

Re: Με τι ασχολείστε τον τελευταίο καιρό;

Δημοσίευση από thetrojan01 »

chris έγραψε:
thetrojan01 έγραψε:Σίγουρα αυτή η πρόταση δε θέλει άρνηση; Εγώ πάντως διαφωνώ έτσι όπως τα βλέπω τα πράγματα για το μέλλον :| ... Θα δείξει.
Ουπς! Ξέχασα την άρνηση :P Κάνω edit.

Και ναι, αφού κάνει και το youtube την αλλαγή μάλλον η HTML 5 θα φέρει αλλαγές στο πως και πόσο χρησιμοποιήτε το flash.

Edit: Δεν μπορώ να κάνω edit σε εκείνο το post. Όριο χρόνου;
Ναι 30min, καιρός ήταν γιατί κάποιοι,
Spoiler: show
κι αυτό είναι σίγουρο
, λένε και ξελένε μετά από καιρό
Spoiler: show
(κάπως το είχε πει αυτό ένα φιλαράκι, έναν ωραίο χαρακτηρισμό, δεν τον θυμάμαι ακριβώς οπότε το αφήνω στην άκρη)
, κι έτσι αργότερα όταν πάει κάποιος να διαβάσει τα ποστ νομίζει ότι είναι ψυχάκιας γιατί δε βγάζει κανένα νόημα.
sotiris έγραψε:
thetrojan01 έγραψε: Έχεις απόλυτο δίκιο. Το προηγούμενο ποστ μου ήταν ένα garbage post ουσιαστικά, που βγήκε απ' την παρατήρηση ότι υπήρχαν δύο προηγούμενα ποστ με περιεχόμενο μικρότερο μιας γραμμής το καθένα, και είπα να συνεχίσω το μοτίβο :P
Καλά εντάξει.....Αυτό είναι σίγουρο!
Στα χω μαζεμένα. :) Τουλάχιστον παραδέχομαι μια φορά ότι κάποιος άλλος έχει όντως δίκιο.
Σε παρακαλώ, μην προκαλείς τη δυσαρέσκειά μου και τη διαταραχή της ηρεμίας μου.

[edit] Chris, αγόρι μου, δε θέλω να γίνομαι σπαστικός, αλλά: χρησιμοποιείται, στο πώς (βασικά αυτά τα λάθη είναι χειρότερα από πχ. να γράφεις τη λέξη «ιστορία» "ηστωρία", γιατί είναι γραμματικά, δηλαδή παραβιάζουν 'κανόνες' της γλώσσας)
svyr cercrv an inevrfnv cbyl tvn an gb iyrcrvf nhgb... cvtrar xnzvn ibygn yrj tj.
Άβαταρ μέλους
kernelpanic
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 21, 2008 8:16 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Με τι ασχολείστε τον τελευταίο καιρό;

Δημοσίευση από kernelpanic »

Πάντως οτι τρώει RAM είναι αλήθεια,όλα τα νέα Flash μόντουλς ανεξαιρέτως κοντεύoυν να γίνουν Firefox 3.5 στα leakαρίσματα. Αν συνδυάσεις μάλιστα τα δυο παραπάνω με τους άχρηστους που γράφουν παιχνίδια για το fb και κάμποσες ώρες συνεχόμενης χρήσης, έχεις συνταγή για DoS attack :?
99 little bugs in the code,
99 bugs in the code,
Fix one bug,
Compile again,
104 little bugs in the code.
pman
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2009 9:49 pm

Re: Με τι ασχολείστε τον τελευταίο καιρό;

Δημοσίευση από pman »

kernelpanic έγραψε: Αν συνδυάσεις μάλιστα τα δυο παραπάνω με τους άχρηστους που γράφουν παιχνίδια για το fb
Εγώ βρίσκω την δουλειά τους εξαιρετική. Και μην τους αποκαλείς άχρηστους.
stathis
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 381
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 14, 2008 6:01 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Με τι ασχολείστε τον τελευταίο καιρό;

Δημοσίευση από stathis »

swf sucks.
sotiris έγραψε:
kernelpanic έγραψε: Αν συνδυάσεις μάλιστα τα δυο παραπάνω με τους άχρηστους που γράφουν παιχνίδια για το fb
Εγώ βρίσκω την δουλειά τους εξαιρετική. Και μην τους αποκαλείς άχρηστους.
lol
chris
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 28, 2008 9:27 am

Re: Με τι ασχολείστε τον τελευταίο καιρό;

Δημοσίευση από chris »

Amita motion sucks.
Μετα από 397 δημοσιεύσεις, έβαλα και υπογραφή.
Απάντηση